فروش کتیرا
سه شنبه , مرداد ۵ ۱۴۰۰
خانه / کتیرا خرمنی / کتیرا خرمنی صادراتی با بهترین کیفیت در بازار ایران

کتیرا خرمنی صادراتی با بهترین کیفیت در بازار ایران

کتیرا خرمنی صادراتی یکی از با کیفیت ترین انواع کتیراست که در جاهای مختلفی می توان از آن استفاده کرد. حتما تا به حال در مورد خواص بی شمار کتیرا در پوست و مو شنیده اید، همین خواص باعث شده اند از کتیرا در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده های فراوانی شود اما وقتی کتیرا به صورت تازه در اختیار شما قرار دارد می توانید آن را استفاده نمایید و لزومی ندارد از لوازم آرایشی و بهداشتی آن استفاده کنید. در مناطقی که گیاه گون به وفور کاشته و یافت می شود قیمت این گیاه به شدت کاهش پیدا می کند و در شهرهایی که از محل کشت این گیاه دور هستند، قیمت گیاه بالاتر می رود.

فروش بهترین کتیرا خرمنی صادراتی

ویژگی انواع کتیرا خرمنی مناسب صادرات

ویژگی انواع کتیرا خرمنی مناسب صادرات برای تولید کتیرا باید بدنه ی گیاه گون را تیغ بزنند تا کتیرا حاصل شود. کتیرا انواع مختلفی دارد، انواع کتیرا صادراتی عبارتند از:

  • کتیرا ورقه ای:از بریدن ساقه ی گیاه کتیرا حاصل می شود و به صورت ورقه ای شکل است. این نوع کتیرا را می توان بهترین نوع کتیرا دانست که برای صادرات مناسب تر از سایر انواع است.
  • کتیرا لوله ای: شکل ظاهری این نوع کتیرا به صورت لوله ای و یا مدور است و کیفیت چندان خوبی ندارد. در اغلب مواقع از این نوع کتیرا در صادرات استفاده نمی شود زیرا در مورد کیفیت آن تردید های زیادی وجود دارد، اما در مواردی که نتوانید انواع دیگر کتیرا را بیابید استفاده از آن گزینه مناسب است.
  • کتیرا مفتولی: شکل ظاهری این کتیرا مانند سیم و مفتوان است که از فرو بردن میخ یا سیخ در تنه گیاه گون حاصل می شود. این نوع کتیرا کیفیت میانه ای دارد و می توان آن را از نظر کیفیت بین کتیرای ورقه ای و کتیرای لوله ای قرار داد.

شیوه خرید ارزان انواع کتیرا خرمنی صادراتی

شیوه خرید ارزان انواع کتیرا خرمنی صادراتی قیمت بهترین کتیرا صادراتی نسبت به سایر کتیراها بالاتر است اما راه های زیادی برای خرید این کتیرا با قیمت ارزان وجود دارد. یکی از این راه ها خرید مستقیم و بدون واسطه از فروشنده اصلی است، واسطه هایی مانند مغازه ها کتیرا را با قیمت بالاتری در اختیار شما قرار می دهند و این طبیعت تجارت است.

دومین عامل موثر در قیمت کتیرا شهر محل خرید است. اگر این محصول را از شهرهایی خریداری می کنید که گون خیز باشد احتمالا می توانید آن را با قیمت بهتری خریداری نمایید زیرا در سایر شهرها این محصول کمیاب تر است و افراد باید برای خرید این محصول هزینه های حمل و نقل زیادی متحمل شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آدیس تجارت
راه های ارتباطی:
تلفن : 02128426355
تلفکس : 02128426715
تلفن همراه : 09124085624
تلفن همراه : 09198329234
پست الکترونیکی: info@katiraco.ir

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام