فروش کتیرا
پنج شنبه , مرداد ۷ ۱۴۰۰
خانه / کتیرا خرمنی / مرکز فروش کتیرا خرمنی خوراکی درجه یک

مرکز فروش کتیرا خرمنی خوراکی درجه یک

مرکز فروش کتیرا خرمنی خوراکی با کیفیت درجه یک در راستای استفاده از این محصول برای تولید مواد دارویی مختلف دایر شده است. کتیرا خرمنی خوراکی یک محصول تولید شده به صورت صمغ خشک است که می‌تواند در تولید مواد دارویی مورد استفاده قرار بگیرد.

مرکز فروش کتیرا خرمنی خوراکی درجه یک

مقایسه کتیرا خرمنی خوراکی و صنعتی

مقایسه کتیرا خرمنی خوراکی و صنعتی کتیرا در واقع نوعی صمغ است که به صورت خشک شده از ساقه گیاه گون برداشت می شود. گونه های درخت گون مربوط به تولید کتیرا دارای ارتفاع یک متر هستند و این گونه گیاهی بومی آسیای صغیر، ایران سوریه و یونان می باشد.

در راستای  وجود گونه‌ های مختلف کتیرا در ایران، ایران جزو کشور های بزرگ صادر کننده انواع کتیرا در جهان می باشد.

کتیرا به ‌عنوان صمغ گیاهی دارای کاربرد های زیادی در صنعت و هم چنین در حوزه تولید محصولات دارویی می باشد. از نظر طب سنتی کتیرا می تواند در دو گروه کتیرا خوراکی و کتیرا صنعتی دسته بندی شوند.

کتیرا برای استفاده در موارد دارویی و صنعتی در دو نوع مفتولی و خرمنی برداشت می شود. معمولا کتیرا های خرمنی به عنوان کتیرا خوراکی استفاده می‌ شود و از کتیرا های مفتولی به عنوان کتیرا  مصنوعی یاد می‌ شود.

کتیرا یک گونه گیاهی است که به طور کلی در آن دو ماده موثر وجود دارند. از مهمترین مواد موجود در این محصول می‌توان به ترگا کانتین اشاره کرد که می تواند در گروه قند های لاکتوز دسته بندی شود و می تواند در تولید محصولات دارویی مختلف مورد استفاده واقع شوند.

یک ماده دیگر با نام اسید گالاکتورونیک نیز در کتیرا موجود است که باعث می‌شود این محصول دارای مقاومت زیادی باشد. کتیرا معمولاً از اواخر فصل بهار تا اوایل شهریور ماه قابل برداشت هستند.

صادرات انواع کتیرا خرمنی خوراکی

صادرات انواع کتیرا خرمنی خوراکی کشور ایران جز بزرگ ترین صادر کننده های انواع کتیرا خوراکی می باشد زیرا گونه‌ های گیاهی این محصول در مناطق مختلف از ایران موجود هستند و کشور ما توانایی این را دارد که  این محصول را در حجم های بسیار بالا تولید نماید. کتیرا خرمنی دارای کاربرد های زیادی در صنایع تولیدی می باشد و تولید آن با توجهات زیادی روبه رو است.

در راستای تولید عمده این محصول در مناطق مختلف ایران، صادرات آن به دیگر کشور ها صورت می پذیرد. صادرات کتیرا خرمنی  خوراکی و صنعتی به کشور های همچون عراق، افغانستان، عمان، قزاقستان، ازبکستان، کویت و ترکمنستان  انجام می شود.

با گسترش عرضه صادراتی این محصول راه برای تولید عمده آن هموار می گردد و کشاورزان تلاش بیشتری در راستای عرضه با کیفیت این محصول می نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آدیس تجارت
راه های ارتباطی:
تلفن : 02128426355
تلفکس : 02128426715
تلفن همراه : 09124085624
تلفن همراه : 09198329234
پست الکترونیکی: info@katiraco.ir

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام