فروش کتیرا
چهارشنبه , مرداد ۶ ۱۴۰۰

خرید و فروش کتیرا

عده ای از هموطنان عزیزمان در استان اصفهان ودیگر نقاط کشور از جمله استان کردستان وفارس از طریق برداشت گیاه دارویی کتیرا که شغل بسیار سخت و پرمشقت و درعین حال تا حدودی تخصصی می باشدامرار معاش می کنند.

مجموعه ما با هدف یاری رساندن به این قشر زحمتکش و شریف وهمچنین ترویج کارآفرینی واز آنجاییکه این شغل  پیشه آباو اجدادی مردم این خطه از میهن عزیزمان  بوده ولی اخیرا به بوته فراموشی سپرده شده  با هدف احیا این کسب و کار و کمک به اقتصاد منطقه اقدام به خریدو فروش محصول کتیرا نموده است.

این مجموعه همچنین با تکیه بر کیفیت بالای محصول سعی نموده تا این محصول را که کالایی  استراتژیک و صادراتی نیز    می باشد را با قیمت مناسب و کیفیت بالا  به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید.

ایران بزرگترین صادرکننده کتیرا در جهان است.

پس از ایران کشورهای ترکیه و سوریه به ترتیب بیشترین صادرات کتیرا در جهان دارند.

در دهه ۱۳۳۰ صادرات سالانه کتیرا چهار هزار تن بود که هم اکنون به هزار تن هم نمی رسد و اغلب به کشور‏های فرانسه، امارات متحده عربی، آلمان، انگلستان، هند و برخی دیگر از کشور‏های اروپایی صادر می شود.

همچنین ارزش صادرات صمغ از کردستان به عنوان اقلیم مناسب برای تولید صمغ طی ۱۰ سال اخیر معادل ۱۴۴ میلیون و ۵۶۵ هزار دلار بوده که بیشترین حجم صادرات از این استان است.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آدیس تجارت
راه های ارتباطی:
تلفن : 02128426355
تلفکس : 02128426715
تلفن همراه : 09124085624
تلفن همراه : 09198329234
پست الکترونیکی: info@katiraco.ir
کانال تلگرام